niedziela, 29 grudnia 2013

La Perla compaign SS'14

Rok 2014 dla La Perla zapowiada się na jeden z najgorętszych. Wrzucam filmik z backstage'u sesji. W kampanii brały udział znane modelki, odziane w piękne włoskie koronki m.in Cara Delevingne, Liu Wen oraz nasza rodaczka Malgosia Bela.


Według mnie źle dobrane modelki. Zupełnie nie pasują mi do sesji bieliźnianych. Jeszcze większym zaskoczeniem było dla mnie pojawienie się Cary Delevigne na pokazie Victoria's Secret. Wtedy dostrzegłam, że jest zupełnie pozbawiona kobiecości oraz swoim zachowaniem dowiodła, że zupełnie do Aniołków nie pasuje.  Uważam ją za piękną dziewczynę, która ma ogromny potencjał, ale wolę ją w takim wydaniu jak np. w kampanii MULBERRY(o której wspominałam na fp, przypomnienie poniżej), gdzie wygląda na bezradną dziewczynkę zagubioną w baśniowym lesie wewnątrz zabytkowej kamienicy wśród słodkich sówek. Jeśli chodzi o naszą Małgosię to za granicą robi furorę swoją urodą. Jak na modelkę, to raczej jest w wieku "emerytalnym", ale wciąż sobie dobrze radzi. Gosia ma wyraziste oczy i ostre rysy twarzy, dlatego patrząc na nią częściej widzę mężczyznę, niż kobietę. W filmie ,,Ono" w reżyserii Moniki Szumowskiej, wyglądała naturalnie i pięknie, tak staram się ją zapamiętać. Wiek robi swoje...

Ciekawostką jest, że Liu Wen jest pierwszą chinką, która podpisała kontrakt z Victoria's Secret. Moim skromnym zdaniem jako jedyna z trójki w/w wczuła się doskonale w swoją rolę podczas tej sesji.Jak wam się podoba kampania La Perla? Zgadzacie się z moją opinią na temat modelek? 

Zapraszam na mój fanpage. 
Kliknij 'lubię to', po prawej stronie bloga. :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz